Aktualności

 1. Warsztat design thinking - konsultacje Miejskie place zabaw ...

  Zapraszamy do udziału w warsztacie design thinking, w ramach konsultacji: Miejskie place zabaw – standardy funkcjonowania i zaangażowanie mieszkańców

  więcej Warsztat design thinking - konsultacje Miejskie place zabaw ...
 2. Woonerf w Toruniu - spotkanie otwarte

  Zapraszamy do udziału w spotkaniu otwartym w ramach konsultacji "Woonerf w Toruniu"

  więcej Woonerf w Toruniu - spotkanie otwarte
 3. BO 2022 - Wstępne listy projektów

  10 września 2021 r. zespół weryfikujący projekty złożone do Budżetu obywatelskiego Torunia na rok 2022 opublikował wstępną listę projektów do głosowania.

  więcej BO 2022 - Wstępne listy projektów
 4. Jak rozwiązywać problemy uzależnień w Toruniu?

  Zapraszamy do konsultacji projektu „Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Narkomanii oraz Innych Uzależnień na rok 2022”

  więcej Jak rozwiązywać problemy uzależnień w Toruniu?
 5. Nabór do rady ds. konsultacji społecznych

  Prezydent Torunia ogłasza nabór kandydatów do Rady Społecznej ds. Konsultacji Społecznych, kadencja 2022-2023. Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w radzie, sprawdź, co należy zrobić, żeby zgłosić swoją kandydaturę.

  więcej Nabór do rady ds. konsultacji społecznych
 6. Starówka bez barier

  Miasto zleciło opracowanie ekspertyzy dotyczącej dostosowania przestrzeni zespołu staromiejskiego do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Chcemy zapytać mieszkańców, jakie mają pomysły na starówkę bez barier.

  więcej Starówka bez barier

Serwis dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych w ramach projektu „Nie widzę. Nie słyszę. Rozumiem!”, dofinansowanego ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji