Aktualności

 1. Św. Józefa i Kaszubska do przebudowy - część II konsultacji

  Zapraszamy mieszkańców na spotkanie w sprawie przebudowy ul. Św. Józefa i Kaszubskiej. Projektanci przygotowali koncepcję, która powstała po przeanalizowaniu uwag mieszkańców, jakie zostały zgłoszone w trakcie I etapu konsultacji.

  więcej Św. Józefa i Kaszubska do przebudowy - część II konsultacji
 2. Planujemy wspólną przestrzeń. Jak zagospodarować teren w kwartale ulic: Przy Rynku Wełnianym / Grudziądzka / Jagiellońska / Przy Kaszowniku?

  Urząd Miasta Torunia zaprasza na konsultacje społeczne w sprawie zagospodarowania terenu w kwartale ulic: Przy Rynku Wełnianym / Grudziądzka / Jagiellońska / Przy Kaszowniku?

  więcej Planujemy wspólną przestrzeń. Jak zagospodarować teren w kwartale ulic: Przy Rynku Wełnianym / Grudziądzka / Jagiellońska / Przy Kaszowniku?
 3. Będziemy testować „W dialogu”

  Urząd Miasta Torunia weźmie udział w testowaniu aplikacji, umożliwiającej prowadzenie konsultacji społecznych on-line. Internetowa platforma „W dialogu” wspomaga proces konsultacji społecznych zgodnie z deliberatywnym modelem komunikacji.

  więcej Będziemy testować „W dialogu”
 4. Św. Józefa i Kaszubska do przebudowy

  Miejski Zarząd Dróg zlecił opracowanie koncepcji przebudowy ul. Św. Józefa (na odcinku od ul. Osiedlowej do ul. Kaszubskiej) oraz ul. Kaszubskiej. Przygotowano propozycję rozwiązań drogowych, o której chcemy porozmawiać z mieszkańcami.

  więcej Św. Józefa i Kaszubska do przebudowy

Serwis dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych w ramach projektu „Nie widzę. Nie słyszę. Rozumiem!”, dofinansowanego ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji