Aktualności

 1. Budżet obywatelski 2020 - są wstępne listy

  109 projektów znalazło się na wstępnej liście do głosowania w Budżecie obywatelskim Torunia na rok 2020. Łączna wartość zadań przekracza 14,6 mln zł.

  więcej Budżet obywatelski 2020 - są wstępne listy
 2. Wspólnie o programie - II etap konsultacji

  Rozpoczął się ostatni etap konsultacji społecznych realizowanych w ramach partycypacyjnej procedury tworzenia Programu współpracy Gminy Miasta Toruń z organizacjami pozarządowymi w 2020 r.

  więcej Wspólnie o programie - II etap konsultacji
 3. Centralne place zabaw - sondujemy opinie

  Rozpoczynamy konsultacje społeczne dotyczące potrzeb i preferencji torunian w sprawie placów zabaw na terenie naszego miasta

  więcej Centralne place zabaw - sondujemy opinie
 4. Nabór do Rady

  Prezydent Torunia ogłasza nabór kandydatów do Rady Społecznej ds. Konsultacji Społecznych. Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w radzie, sprawdź, co należy zrobić, żeby zgłosić swoją kandydaturę.

  więcej Nabór do Rady
 5. Projektowanie z udziałem mieszkańców

  Trwają prace projektowe związane z przygotowaniem tymczasowej przeprawy przez Wisłę w Toruniu, która będzie wykorzystywana podczas remontu i rozbudowy mostu im. Józefa Piłsudskiego.

  więcej Projektowanie z udziałem mieszkańców
 6. Budżet obywatelski 2020 - 159 projektów na liście propozycji

  Opublikowaliśmy listę 159 wniosków z propozycjami projektów do Budżetu obywatelskiego Torunia na rok 2020. Do 12 lipca mieszkańcy mogą zgłaszać swoje uwagi i opinie dotyczące poszczególnych wniosków.

  więcej Budżet obywatelski 2020 - 159 projektów na liście propozycji

Serwis dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych w ramach projektu „Nie widzę. Nie słyszę. Rozumiem!”, dofinansowanego ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji