Aktualności

 1. Porozmawiajmy o kulturze

  Rozpoczynamy konsultacje społeczne dotyczące aktualizacji Strategii rozwoju kultury miasta Torunia do roku 2020 z uwzględnieniem perspektywy rozwoju do 2028 r.

  więcej Porozmawiajmy o kulturze
 2. Organizacja ruchu na Łukasiewicza

  Rozpoczynamy konsultacje społeczne dotyczące zmiany organizacji ruchu na ulicy Łukasiewicza, na odcinku od ul. Fałata do ul. Reja.

  więcej Organizacja ruchu na Łukasiewicza
 3. Stypendia dla studentów

  Rozpoczynamy konsultacje społeczne, w których chcemy porozmawiać z mieszkańcami, studentami i przedstawicielami środowiska akademickiego o kryteriach przyznawania stypendiów dla najlepszych studentów toruńskich uczelni.

  więcej Stypendia dla studentów
 4. Budżet obywatelski w Toruniu. Przygotuj się na zmiany!

  28 lutego 2019 r. wszedł w życie nowy regulamin budżetu obywatelskiego w Toruniu. Nowe przepisy wprowadzają kilka zmian, z którymi warto się zapoznać. Jest to ważne szczególnie dla osób, które chcą w tym roku przygotować swoje wnioski, zbierać...

  więcej Budżet obywatelski w Toruniu. Przygotuj się na zmiany!
 5. Na wakacje do przedszkola?

  Jakie kryteria powinny decydować o kolejności przyjmowania dzieci do przedszkoli miejskich w czasie wakacji? Zapraszamy rodziców toruńskich przedszkolaków do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych.

  więcej Na wakacje do przedszkola?
 6. Mapa pomysłów dla Torunia

  Jak tworzy się budżet miasta? Jakie są najważniejsze inwestycje? Zapraszamy mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych w sprawie budżetu miasta Torunia na 2020 r. i Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta Torunia na lata 2020-2044.

  więcej Mapa pomysłów dla Torunia

Serwis dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych w ramach projektu „Nie widzę. Nie słyszę. Rozumiem!”, dofinansowanego ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji