Aktualności

 1. Zaopatrzenie w ciepło: aktualizacja planu wyłożona

  Prezydent Torunia wyłożył do publicznego wglądu projekt aktualizacji założeń do Planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla obszaru miasta Torunia (aktualizacja 2015).

  więcej Zaopatrzenie w ciepło: aktualizacja planu wyłożona
 2. Wyniki ankiety w sprawie remontu mostu

  Zakończył się wstępny etap konsultacji społecznych w sprawie remontu mostu drogowego im. Józefa Piłsudskiego. Torunianie wypełnili ponad 3,8 tys. ankiet, w których proponowali własne pomysły w zakresie planowanego remontu.

  więcej Wyniki ankiety w sprawie remontu mostu
 3. Przedłużamy Długą

  Miejski Zarząd Dróg zlecił opracowanie dokumentacji budowy odcinka ul. Długiej od Szosy Chełmińskiej do ul. Św. Józefa. Przygotowano propozycję rozwiązań drogowych, o której chcemy porozmawiać z mieszkańcami.

  więcej Przedłużamy Długą
 4. Podsumowanie konsultacji prowadzonych w 2015 r.

  W 2015 r. w 18 procesach konsultacyjnych wzięło udział ok. 5.370 osób, a blisko 28.000 mieszkańców zaangażowało się w budżet partycypacyjny na rok 2016. Jest już dostępne roczne podsumowanie konsultacji społecznych.

  więcej Podsumowanie konsultacji prowadzonych w 2015 r.

Serwis dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych w ramach projektu „Nie widzę. Nie słyszę. Rozumiem!”, dofinansowanego ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji