Aktualności

 1. Porady dla Rady - drugi etap konsultacji

  Rozpoczynamy drugi etap konsultacji społecznych projektu uchwały Rady Miasta Torunia w sprawie trybu powoływania członków oraz organizacji i trybu działania Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Torunia.

  więcej Porady dla Rady - drugi etap konsultacji
 2. Wspólnie o programie

  Rozpoczynamy I etap konsultacji społecznych w sprawie Programu współpracy Gminy Miasta Toruń z organizacjami pozarządowymi w 2020 r. Zapraszamy na spotkanie, na którym wspólnie porozmawiamy o propozycjach do tego ważnego dokumentu.

  więcej Wspólnie o programie
 3. Porozmawiajmy o kulturze - Edukacja kulturalna

  Zapraszamy do udziału w drugim etapie konsultacji społecznych poświęconych kulturze w Toruniu. Tym razem porozmawiamy o EDUKACJI KULTURALNEJ

  więcej Porozmawiajmy o kulturze - Edukacja kulturalna
 4. Organizacja ruchu: Trakcyjna, Zwrotnicza, Sygnałowa

  Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących organizacji ruchu na ulicach: Trakcyjnej, Zwrotniczej, Sygnałowej.

  więcej Organizacja ruchu: Trakcyjna, Zwrotnicza, Sygnałowa
 5. Centra Aktywności Lokalnej

  Jesteś aktywny społecznie? Chcesz dzielić się swoimi pasjami, poznawać swoich sąsiadów, rozmawiać, lepiej rozumieć potrzeby innych ludzi? Centra Aktywności Lokalnej są właśnie dla Ciebie!

  więcej Centra Aktywności Lokalnej
 6. Zmiany w ruchu na Gałczyńskiego

  Na zlecenie Urzędu Miasta Torunia drogowcy opracowali nową koncepcję organizacji ruchu na ul. Gałczyńskiego. Chcemy zapytać mieszkańców, co sądzą o tej propozycji.

  więcej Zmiany w ruchu na Gałczyńskiego

Serwis dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych w ramach projektu „Nie widzę. Nie słyszę. Rozumiem!”, dofinansowanego ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji