Jaki CAL na tzw. Osiedlu Jar?

CAL to miejsce, gdzie torunianie mogą rozwijać swoje zainteresowania, realizować pomysły i pasje, wspólnie spędzając czas z sąsiadami. Takie miejsca działają  już m.in. na Bydgoskim Przedmieściu, w Czerniewicach, na Bielawach-Grębocinie, na Chełmińskiem. Miasto planuje uruchomienie kolejnych, a docelowo będą one działać w każdym z trzynastu okręgów.

 Wspólnie z mieszkańcami chcemy zastanowić się, jaka szczegółowa oferta powinna być adresowana do użytkowników CAL-u przy ul. Watzenrodego 14/13. We współpracy z operatorem tej przestrzeni, Parafią pw. Świętego Andrzeja Apostoła w Toruniu, została przygotowana ankieta, dzięki której wspólnie zdecydujemy, jak to miejsce powinno funkcjonować, aby spełnić oczekiwania mieszkańców.

 

>>> wypełnij ankietę na temat działania CAL-u

Porozmawiajmy podczas spotkania online

Na spotkaniu porozmawiamy o szczegółowych propozycjach i pomysłach, jakie można by zrealizować w Centrum Aktywności Lokalnej na tzw. osiedlu JAR.

Kiedy?

19  listopada 2020 r., godz. 17.00

Jak?

Będziemy spotykać się za pomocą aplikacji Microsoft Teams.

Co zrobić, żeby wziąć udział w spotkaniu?

Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy wysłać zgłoszenie za pomocą poczty e-mail na adres: konsultacje@um.torun.pl, w tytule wpisując „spotkanie CAL”.

Zgłoszenia przyjmujemy do 19 listopada, do godziny 15.00.

W odpowiedzi prześlemy link do spotkania online, z którego będzie można skorzystać na jeden z dwóch sposobów:
1) po zainstalowaniu aplikacji Microsoft Teams - jeżeli chcesz, żeby wszystko działało bez zarzutu, skorzystaj z tej opcji!
2) przez przeglądarkę internetową (uwaga! w niektórych wersjach przeglądarek połączenie może nie być możliwe - należy wówczas skorzystać z innej przeglądarki lub zainstalować aplikację Microsoft Teams).
Aby w pełni uczestniczyć w spotkaniu, należy mieć komputer wyposażony w kamerę oraz mikrofon.


Napisz do nas

Jeśli nie możesz uczestniczyć w spotkaniu online, istnieje możliwość przekazania swoich uwag oraz opinii drogą elektroniczną na adres: konsultacje@um.torun.pl

Na opinie czekamy do  27 listopada 2020 r.


Terminarz konsultacji:

  • 2 listopada 2020 r. – rozpoczęcie konsultacji społecznych
  • 19  listopada 2020 r. – spotkanie online z mieszkańcami
  • 2 – 27 listopada 2020 r. - zbieranie uwag drogą elektroniczną
  • 27 listopada 2020 r. - zakończenie konsultacji

Link:

 Do pobrania:

Konsultacje społeczne prowadzi Wydział Komunikacji Społecznej i Informacji Urzędu Miasta Torunia.