Przyszłość opieki zdrowotnej w Toruniu

Jesteś zadowolony ze stanu swojego zdrowia, jakości opieki medycznej, dostępu do badań profilaktycznych? A może chcesz podzielić się opinią swoją na temat potrzeb zdrowotnych?

Wszystkich mieszkańców Torunia zapraszamy do wypełnienia ankiety i podzielenia się swoimi uwagami na temat ochrony zdrowia w naszym mieście. W kwestionariuszu zawarliśmy  pytania dotyczące samooceny stanu zdrowia, stylu życia, oceny zaspokojenia potrzeb zdrowotnych oraz wiedzy i potrzeb mieszkańców w zakresie profilaktyki. Ważne są wszystkie uwagi i spostrzeżenia, które pomogą ocenić sytuację w obszarze zdrowia oraz przyczynią się do poprawy polityki zdrowotnej w naszym mieście.

Ankieta jest działaniem poprzedzającym konsultacje społeczne, które będa prowadzone po sporządzeniu wstępnej wersji dokumentu o nazwie Strategia Polityki Zdrowotnej dla miasta Torunia na lata 2019-2025. Zależy nam na opinii mieszkańców, ponieważ dzięki niej będzie możliwe opracowanie dokumentu, który będzie obiektywnie diagnozował sytuację w obszarze zdrowia oraz w lepszym stopniu odpowiadał na potrzeby mieszkańców w tym zakresie.

Ankieta dostępna jest na platformie cyfrowademokracja.pl pod linkiem: http://cyfrowademokracja.pl/konsultacje-spoleczne/badanie-ankietowe-dla-mieszkancow-torunia-dotyczace-ochrony-zdrowia. Aby przejść do ankiety należy kliknąć w znajdujący się po lewej stronie  czerwony przycisk "Weź udział".

Ankieta ma charakter anonimowy, a jej wypełnienie zajmuje nie więcej niż 10 minut.

Wersje papierowe ankiety znajdują się w Punktach Informacyjnych Urzędu Miasta Torunia:

  • Punkt Informacyjny Urzędu Miasta - Centrum  ul. Wały gen. Sikorskiego 8, od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-17.00
  • Punkt Informacyjny Urzędu Miasta - ul. Grudziądzka 126b, od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-17.00
  • Punkt Informacyjny Urzędu Miasta - Plaza ul. Broniewskiego 90, od wtorku do piątku w godzinach  11.00-19.00, w soboty 09.00-17.00
  • Punkt Informacyjny Urzędu Miasta - Podgórz ul. Poznańska 52, 87-100 Toruń, od poniedziałku do piątku w godzinach: 09.00-16.00
  • Punkt Informacyjny Urzędu Miasta - Rubinkowo ul. Dziewulskiego 38 (pętla autobusowa),  od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-17.00

O ankiety pytaj również w szpitalu miejskim oraz miejskiej przychodni na ul. Uniwersyteckiej 17.


Wypełnioną ankietę należy złożyć do dnia 31.07. 2018 r. w punkcie, z którego pobrali Państwo ankietę lub w Punktach Informacyjnych Urzędu Miasta Torunia.

Badanie potrwa do 31 lipca 2018 r.

Do pobrania:


Konsultacje społeczne w tej sprawie będa się odbywać w terminie późniejszym - zostaną wprowadzone do planu konsulktacji społecznych na rok 2019.