Spotkajmy się na przedmieściu

Aktualizacja (6.07.2015 r. ): Zgodnie z zapowiedziami wznowiliśmy działania konsultacyjne na temat architektury historycznych toruńskich przedmieść. 24 czerwca spotkaliśmy się z uczestnikami pierwszego etapu konsultacji oraz z ich pomysłodawcami (konsultacje prowadzone są na wniosek Rady Okręgu nr 12 Staromiejskie). Celem spotkania było zaplanowanie dalszych działań konsultacyjnych.

Ponowne spotkanie zaplanowaliśmy na 8 lipca, o godz. 17.00 w Urzędzie Miasta Torunia, ul. Wały gen. Sikorskiego 8, sala nr 35.

Jeśli interesuje Cię ten temat i chcesz włączyć się do pracy grupy roboczej, dołącz do nas!

Więcej informacji pod numerem telefonu: 56 611 86 73 lub mail: konsultacje@um.torun.pl

 


Aktualizacja (5.12.2014 r.): Na wniosek uczestników spotkania, które odbyło się 3.12.2014 r.  w Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży, konsultacje będa kontynuowane w 2015 r. Temat został wpisany do harmonogramu konsultacji społecznych na 2015 r. Realizacja: II-III kwartał.


Rozmawiamy o architekturze na toruńskich przedmieściach: Bydgoskim, Jakubskim-Mokrym, Chełmińskim, Podgórzu.

Akcja fotograficzna
Zrób zdjęcie miejsca lub budynku, które powinno być chronione i zachowane i napisz nam, dlaczego.
Wśród uczestników wylosujemy nagrody – 3 bony do salonów sieci Empik o wartości 100 zł każdy.


22.11 (sobota), godz. 12.00 zapraszamy na spacery fotograficzne

zbiórka:
1) na Bydgoskim Przedmieściu - skrzyżowanie ulic: Mickiewicza i Sienkiewicza
2) na Chełmińskim Przedmieściu - skrzyżowanie ulic: Szosa Chełmińska, Bema, Podgórna
3) na Podgórzu - parking przed Domem Muz przy ul. Poznańskiej

Zdjęcia (również z innych toruńskich osiedli) można przesyłać na adres: konsultacje@um.torun.pl do 28.11 z oznaczeniem w treści maila: 1)imienia i nazwiska, 2) numeru telefonu kontaktowego. Informacje te będą potrzebne do losowania nagród.


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych także na spotkanie podsumowujące i rozdanie nagród, które odbędzie się 3.12 (środa) o godz. 17.00 w Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży, ul. Łokietka 3.

 

Konsultacje prowadzi Wydział Komunikacji Społecznej i Informacji, ul. Wały gen. Sikorskiego 8, tel. 56 611 86 73, mail: konsultacje@um.torun.pl

Do pobrania: