Współpraca w ramach Bydgosko-Toruńskiego Obszaru Funkcjonalnego - etap III.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w III etapie konsultacji społecznych dotyczących projektów dokumentów kluczowych dla Bydgosko-Toruńskiego Obszaru Funkcjonalnego. Tym razem konsultowane są projekty dokumentów strategicznych przygotowanych w ramach realizacji projektu pn. "Program działań dla miejskich obszarów funkcjonalnych Bydgoszczy i Torunia w nowej perspektywie finansowej 2014-2020".

Przypominamy, że 25 czerwca 2014 r. zakończyły się konsultacje dokumentów strategicznych w ramach ZiT w I i II etapie. Dziękujemy za wszystkie uwagi zgłoszone przez Państwa.
Zintegrowane Inwestycje Terytorialne będą realizowane na BTOF w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Warunkiem uzyskania środków finansowych na realizację projektów jest m.in. właściwe przygotowanie się na poziomie regionalnym. W tym celu jednostki tworzące obszary funkcjonalne opracowują szereg dokumentów o różnym charakterze, randze ważności i stopniu sformalizowania.

W kolejnym, III etapie chcemy zapytać Państwa o bardziej szczegółowe rozwiązania, przekazując do konsultacji następujące dokumenty:

Na Państwa uwagi czekamy do 27.08.2014 pod adresem konsultacje@um.torun.pl.

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z pracownikami Wydziału Rozwoju i Programowania Europejskiego: tel. 56 611 86 54.

 Do pobrania: